Apie mus

Mūsų tikslas - šypsena jūsų veide
Pradžia / Apie mus

APIE MUS

Visados natūralūs gaminiai yra malonesni už sintetinius, bei žinoma jų kokybė yra aukštesnė. Medis, tai gyva medžiaga, kuria malonu liesti, uostyti bei dirbti. Šios priežastys motyvavo įsteigti įmonę UAB Lomeka ir joje suburti tikra profesionalų komandą. Didesnė nei dešimties metų patirtis, parodė mums, kad mėgautis lauku bei grynų oru galima ir mažoje erdvėje, tereikia sukurti maža savo svajonių oazę. Mes siūlome didžiulę pasiūlymų įvairovę jūsų svajonių oazėms – tiek skirtingiems estetiniams skoniams, tiek turimoms lauko vietoms. Kas ieško aukštos kokybės, tas skambina mums.

Turėdami daugiau nei dešimties metų patirtį keliamą sau tikslą – išskirtinio dizaino bei kokybiški gaminiai  prieinami daugeliui.

Tapti pirmaujančiu lyderiu pabaltyje tarp savo srities specialistų, bei tapti žinomu prekiniu ženklu tarptautiniu mastu.

Nuolatos ieškome atstovų

Nuolatos ieškome atstovų Europoje ir ne tik. Patirtis, gaminių dizainas, kokybė ir konkurencingos kainos jau pritraukė ne viena atstovą su kuriuo bendradarbiaujame sėkmingai ne vienerius metus.

Mes suinteresuoti visomis įmonėmis, kurios norėtu sėkmingai pradėti bendradarbiauti su mumis. Užtikriname, kad atkeliavusi mūsų produkcija patenkins jūsų lūkesčius.

MŪSŲ ATSTOVAI ISPANIJOJE

MŪSŲ ATSTOVAI PRANCŪZIJOJE

MŪSŲ ATSTOVAI ANGLIJOJE

Norite susisiekti su mumis ?

Skambinkite

Susiekite su mumis telefonu +370 698 28990 ir kartu suplanuosime, suorganizuosime ir įgyvendinsime jūsų norus.

Rašykite

Rašykite elektroniniu paštu arba tiesiog užpildykite užklausimo formą, pasistengsime kuo greičiau atsakyti į jums iškilusius klausimus.

Susitikime

Aplankykite artimiausia mūsų ekspozicijų aikštelę arba atvykite į parodas ir galėsime aptarti plačiau apie jūsų norus.