Pradžia / Medinės pavėsinės / Pirties kaina

Pirties kaina šiuo metu ypatinga, tad suskubkite ir įsigykite už ypatingą kainą savo lauko pirtį.

UAB „Lomeka“ siūlo pasinaudoti ypatingu žiemos pasiūlymų ir įsigyti pirtį, kuri džiugins jūs ne vienerius metus. Lauko pirties kaina šiuo metu 7600,00eur. Ši kaina taikoma pirčiai 3×4. Kainos pasiūlymas galios iki 2023.03. 03d., tad suskubkite ir pasidžiaukite besibaigiančiu žiemos sezonu ir artėjančiu pavasariu. 

Nedidelė jauki pirtis, kuri džiugins jūsų šeimyną apvalius metus!

UAB LOMEKA

PIRTIES APRAŠYMAS

  • Išmatavimai 3×4
  • Forma – stačiakampė

STANDARTINIS RINKINYS

  • Medinės grindys
  • Bituminė stogo danga
  • Pirtis su krosnele
  • Aliuminė stumdomų durų sistema

Įsigydami šia pirtį, galėsite rinktis iš skirtingų atspalvių bituminės dangos. Bituminę dangą galėsite rinktis iš raudono, žalio, raudono ar juodo atspalvio, tad nesunkei prisitaikysite prie savo namo stilistikos. Pirtyje bus įrengta nedideli gultai jūsų šeimos nariams bei malkinė krosnelė. Išraiškingas dvišlaitis stogas traukte trauks jūsų kaimynų dėmesį. Tai nedidelių formų pirtis, kuriai nesunkei rasite vietos savo kieme.

Pirties kaina su nuolaidomis.

Mini pirtys – populiarėjantis sprendimas.

Mini pirtys puikiai tiks tiems, kurie neturi daug vietos savo kieme ar sode. Ši mini pirtis neužims daug vietos, o suteikiamas pirties poilsio malonumas bus itin didžiulis. Ši pirtis puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta leisti savaitgalius sveikai su savo šeima. Platesnę informaciją visados suteikiama telefonu +37069828990. Įsigiję šią pirtį atgausite jėgas bei iš naujo atrasite tikrą poilsio oazę.

Teiraukitės daugiau

Peržiūrėkite pavėsinių pavyzdžius ir sekite mus facebook’e
Facebook
Moduliniai skydiniai vasarnamiai pirtys
Pavėsinių gamyba - atviros pavėsinės
Pavėsinių gamyba - uždaros pavėsinės.