Pradžia / Medinės pavėsinės / Pavėsinės kaina

Pavėsinės kaina šiuo metu itin patraukli, tad suskubkite ir įsigykite už ypatingą kainą savo lauko pavėsinę.

Pavėsinės kaina su rudeninėmis nuolaidomis.

UAB „Lomeka“ siūlo pasinaudoti rudens pasiūlymų ir įsigyti pavėsinę, kuri džiugins jūs ne vienerius metus. Siesta pavėsinės kaina šiuo metu itin patraukli tik 2999eur. Ši kaina taikoma pavėsinei Siesta 3×4. Kainos pasiūlymas galios iki Rugsėjo 20d., tad suskubkite ir pasidžiaukite besibaigiančia vasara bei prasidedančiu rudeniu, ypatingoje erdvėje. 

Pavėsine Siesta galėsite džiaugtis ne tik vasarą, bet ir darganotą rudenį!

UAB LOMEKA

PAVĖSINĖS APRAŠYMAS

  • Išmatavimai 3×4
  • Forma – stačiakampė

STANDARTINIS RINKINYS

  • Medinės grindys
  • Bituminė stogo danga
  • Medinės sienos dvi pilnai uždaros
  • Aliuminė stumdomų durų sistema

Įsigydami šia pavėsinę, galėsite rinktis iš skirtingų atspalvių bituminės dangos. Bituminę dangą galėsite rinktis iš raudono, žalio, raudono ar juodo atspalvio, tad nesunkei prisitaikysite prie savo namo stilistikos. Pavėsinė bus įrengta su aliuminė stumdomų durų sistema 4mm tonuotu stiklu, kurios dėka galėsite mėgautis pavėsine net ir vėjuota ir lietinga rudenį. Taip pat dvi sienos bus pilni uždaros, kurių dėka galėsite pasislėpti nuo nepageidaujamų žvilgsnių. Pavėsinės kaina gali kisti jei nuspręstumėte įsigyti papildomų priedų kaip terasą, papildomos sienos ar kiti jūsų pageidaujami priedai. Daugiau priedų rasite čia – priedai.

Siesta 3x4 pavėsinės kaina - 2999eur.

Populiariausia pavėsinė šiais metais.

Pavėsinė Siesta puikiai tiks tiems, kurie ir rudenį norį suburti savo šeimą smagiems ir jaukiems pasisėdėjimams. Šioje pavėsinėje galėsite suburti ne tik savo šeimą, bet ir nedidelią draugų draugiją. Daugiau šios pavėsinės nuotraukų ir platesnę informaciją rasite čia – Siesta 3×4. Šios pavėsinės kaina pateisins jūsų lūkesčius. Įsigiję ją suprasite, kad ji pagaminta profesionalų darbininkų, kurie gamino ją su meilė ir atsakingai.

Teiraukitės daugiau

Peržiūrėkite pavėsinių pavyzdžius ir sekite mus facebook’e
Facebook
Moduliniai skydiniai vasarnamiai pirtys
Pavėsinių gamyba - atviros pavėsinės
Pavėsinių gamyba - uždaros pavėsinės.