Pavėsinės sienos

PATIKIMA APSAUGA NUO NEPAGEIDAUJAMŲ ŽVILGSNIŲ, SAULĖS BEI LIETAUS
Pradžia / Pavėsinės sienos

Mūsų medinės pavėsinės sienos puikiai apsaugos nuo lietaus, saulės ir nepageidaujamų žvilgsnių. Pavėsinės sienos gali būti tiek uždaro tipo, tiek atviro. Uždarų ar atvirų sienų skaičių galite rinktis pagal pageidavimą. Galite uždaryti beveik visas sienas ir sukurti uždaro tipo pavėsinę. Taip pat galite įstatyti tik kelias sienas ir palikti atvirą pavėsinę. Medinės pavėsinių sienos ypač tik tiems, kurie nori privatumo tik iš vienos pusės, kaip pavyzdžiui kaimynų. Lauko pavėsinės sienos sukuria labiau atpalaiduojančią atmosferą, kurioje jaukiau ir patogiau jaučiamės žinodami, kad mūsų niekas nestebi. Norėdami lauko pavėsinėje apsisaugoti visiškai nuo lietaus, vėjo ar saulės, siūlytumėme rinktis mūsų uždaro tipo sienas. Tiems, kurie mėgsta gaivų vėjelį ir nebijantiems nedidelio lietaus bei saulės spindulių, siūlytumėte atviro tipo sienas.

UŽDAROS PAVĖSINĖS SIENOS
Šios uždaros pavėsinės sienos, puikiai tiks tiems, kurie nori itin didelio privatumo, nes šio tipo sienos yra iki pat viršaus uždaros. Jos ne tik apsaugos nuo nepageidaujamų žvilgsnių, bet ir nuo stipraus vėjo, lietaus ar net kaitrių saulės spindulių. Tai puikus pasirinkimas atviroms vietoms.
ROMBO PAVĖSINĖS SIENOS
Rombo formos pavėsinės sienos puikiai derės prie rombo tvorelių. Šio tipo sienos iki pusės yra uždaros, o viršus rombo formos. Jos puikiai tiks tiems, kurie nori jaukumo ir mėgsta mėgautis nedideliu vėjeliu, lietum ar saulės spinduliais. Tai originalaus dizaino medinės sienos traukiančios žvilgsnį.
SU GROTELĖMIS PAVĖSINĖS SIENOS
Šio tipo sienos iki pusės yra uždaros, o viršus išdėstytas grotelėmis. Grotelės leis patekti saulės spinduliams į vidų, bet užtikrins tuo pačiu ir privatumą. Tai taip pat puiki alternatyva ir laipiojančioms gėlėms. Šio tipo sienos sukurs romantišką bei jaukią aplinką.


 Ankstesnis  Visi produktai Sekantis