Pavėsinės užuolaidos

DIDESNIAM JAUKUMUI IR ROMANTIKAI
Pradžia / Pavėsinės užuolaidos

Sukurti romantišką bei jaukią aplinką pavėsinės viduje galite dėka užuolaidų. Taip pat atsiminkite, kad pavėsinės užuolaidos yra ne tik dekoratyvinis elementas, bet ir praktiškas. Jos puikiai pasitarnaus, kai norėsite pasislėpti nuo kaitrių saulės spindulių, lietaus, vėjo ar net nepageidaujamų žvilgsnių. Siūlome net trijų atspalvių užuolaidas : prabangias ir rafinuotas raudonas, lengvas, bet solidžias mėlynas ir natūralias ir raminančias žalias. Pavėsinių užuolaidas galite įsigyti ir su langeliais ir be jų. Dėka mūsų užuolaidų galėsite mėgautis rytiniu kavos puodeliu bei žurnalu, be rūpesčių.

NEPERŠLAMPAMOS UŽUOLAIDOS

Šios užuolaidos yra neperšlampamos, jos nebijo sąlyčio su lietum. Todėl lyjant nedideliam lietum, jūs ir toliau galėsite mėgautis savo pavėsine.

APSAUGA NUO SAULĖS

Mūsų užuolaidos turi puikiai apsauga nuo saulės ultravioletinių spindulių, bei spalvos blukimo.
 Pavėsinės užuolaidos
 Pavėsinės užuolaidos
 Pavėsinės užuolaidos

Mūsų lauko užuolaidos nereikalauja jokios priežiūros, jos lengvai valosi.  Tai lauko pavėsinės užuolaidos, kurios pasižymi ne tik praktiškumu, bet ir patogumu. Šiomis užuolaidomis lengva naudotis, kai kaitina stipriai saule ar daug lyja galite nuleisti jas, o vakarais aprimus susukti ir pakelti į viršų. Užuolaidos yra pritvirtintos prie pavėsinės medinių žiedų, tad prireikus jas galite nuimti. Dėka šių užuolaidų galėsite mėgautis savo pavėsine nepriklausomai nuo oro sąlygų. Ankstesnis  Visi produktai Sekantis