Stogo danga pavėsinei

ELEGANTIŠKI IR ŠIUOLAIKIŠKI SPRENDIMAI MŪSŲ PAVĖSINIŲ STOGO DANGOMS
Pradžia / Stogo danga pavėsinei

Stogo danga pavėsinei turi suteikti stilingą išvaizdą, bei būti itin kokybiška. Originali stogo danga pavėsinei gali suteikti autentiškumą bei išskirtinumą. Renkantis pavėsinių dangą reikėtų susimąstyti ne tik apie jos spalvą bei raštą, bet ir apie jos patvarumą ir ilgaamžiškumą. Mūsų pavėsinėms siūlome dvi skirtingas stogo dangas tai – kedro skiedros ir bituminės čerpės. Šios dangos yra pakankamai lengvos, todėl neturi jokio poveikio pavėsinės stogo konstrukcijai. Šias dangas galite rinktis, net ir sudėtingai pavėsinės stogo konstrukcijai. Jos abi puikiai apsaugo pavėsinės stogą nuo įvairiausių atmosferos poveikių.Tai ilgaamžiai ir kokybiški sprendimai stogui. Bitumines čerpės tik tiems, kurie ieško ekonomiškesnio sprendimo. Kanados kedro skiedros tiks tiems, kurie ieško originalesnės ir natūralesnės stogo dangos. Nežinantiems ką rinktis, mes visados siūlome pavėsinės stogo dangą derinti su esančio namo ar kitų pastatų dangomis. Atsiminkite, kad pavėsinės ne tik puikiai apsaugo nuo saulės ar lietaus, bet tai ir dekoratyvinis elementas, kuris papuoš jūsų kiemą, sodą ar kitą vietą.

Kedro skiedros jau daug metų naudojamos stogo dangai, tai ilgaamžė ir patikima danga. Kedro skiedros itin atsparios temperatūrų pokyčiams, bei drėgmei. Tai natūrali stogo danga pavėsinei, kuri nereikalauja jokios priežiūros. Raudonas kedro atspalvis ypač išryškėja lyjant, todėl jūsų pavėsinė įgauna itin prabangią išvaizdą. Be to Kanados kedro skiedros turi ypatingą aromatą, kurio galėsite mėgautis taip pat. Tai natūrali stogo danga, kuri jūsų pavėsinę pavers kerinčią.


Bituminės čerpės itin populiarus pasirinkimas pavėsinių stogo dangai dėl savo ekonomiškumo. Bituminės čerpės puikiai apsaugo nuo ultravioletinių saulės spindulių, vandens ir kitų atmosferos poveikių. Tai nebrangi stogo danga pavėsinei, kuri atrodo itin puikiai. Bitumines čerpes galite rinktis iš trijų atspalvių: rudos, žalios arba raudonos. Tai paprasta, bet elegantiška stogo danga, kuri puikiai tiks bet kuriai mūsų pavėsinei. Ankstesnis  Visi produktai Sekantis