Pradžia / Medinės pavėsinės / Lauko pavėsinės

Lauko pavėsinės leis jums mėgautis ne tik natūralia oro gaiva, bet ir suteiks jūsų namams vertės. Mūsų pavėsinės suteiks jūsų kiemui išskirtinės elegancijos, stilingumo bei originalumo.

Lauko pavėsinės gali būti uždaros bei atviros. Taip pat lauko pavėsinės gali būti iš medžio, akmens ar net su židiniu. Todėl UAB Lomeka norėdama patenkinti visų klientų poreikius, gamina didžiulį asortimentą skirtingų pavėsinių. Lauko pavėsinių gamyba jau vykdome daug metų. Gamyboje naudojame tik patikimas ir kokybiškas žaliavas, todėl savo klientams siūlome ne tik stilingas, bet ir kokybiškas pavėsines. 

Stengiamės patenkinti kiekvieno kliento įnorį!

UAB LOMEKA

Gaminamos mūsų lauko pavėsinės su židiniu papuoš ne tik jūsų kiemą, bet ir taps itin praktiškos. Pavėsinės su židiniu gali būti naudojamos beveik ištisus metus, todėl šios pavėsinės džiugins ne tik saulėtą vasaros dieną, bet ir darganą rudenį ar spaudžiant pirmajam šaltukui. Norintiems akmens, siūlome įsigyti mūsų pavėsines su akmens plokštėmis. Šios lauko pavėsinės iš akmens turi ne tik stilingą ir originalią išvaizdą, bet ir pasižymi itin erdviu vidumi. Šioms pavėsinėms gaminti naudojamos dekoratyvinės akmens plokštės, todėl akmens atspalvį galite koreguoti pagal pageidavimą. Ir tradiciškai siūlome įsigyti tiesiog atviras klasikines lauko pavėsines iš medžio. Medinės pavėsinės visados puošia jūsų kiemą, kad ir kaip besikeistų tendencijos.

Uždaros lauko pavėsinės su stikluMūsų pavėsines galite įsigyti ir uždaras. Uždaros lauko pavėsinės su stiklu, leis jums mėgautis draugų kompanija ištisus metus, nepriklausomai nuo oro sąlygų. Norintiems netradicišku vidaus interjero sprendimų, siūlome įsirengti plytinį ar akmens. Dėka dekoratyvinių plokščių pasijusite atsidūrę netradiciškoje aplinkoje, kurioje jausitės ne tik suintriguoti, bet ir jaukiai bei stilingai.

UAB Lomeka stengiasi patenkinti visų klientų poreikius pradedant nuo dydžio, stilistikos, aksesuarą ar net stogo dangos. Nesvarbu ar jūs ieškote itin erdvios pavėsinės savo vakarėliams, ar jaukios ir nedidelės savo popietės laisvalaikiui, jūs nesunkei rasite ją pas mus. Tik įsigiję pas mus, galėsite nesunkei mėgautis stilingu ir patogiu pirkiniu daug metų į priekį.

Facebook
Google+
http://www.lomeka.lt/lauko-pavesines">
Twitter
Peržiūrėkite daugiau ir sekite mus facebook’e
Facebook
Pavėsinių gamyba - atviros pavėsinės
Pavėsinių gamyba - uždaros pavėsinės.
Moduliniai skydiniai vasarnamiai pirtys