Pradžia / Medinės pavėsinės / Modernios pavėsinės

Modernios pavėsinės pagamintos iš medžio bei akmens ir plytų plokščių. Šios modernios pavėsinės puikiai tiks ne tik jaunam.

Modernios pavėsinės pagamintos iš medžio ir akmens plokščių.Modernios pavėsinės visados išsiskiria nuo tradicinių klasikinių. Modernios pavėsinės išsiskiria savo formomis ir net pagamintomis medžiagomis. Šios pavėsinės visados traukte traukia praeivių dėmesį. Joms neatsispiria tiek jaunesni, tiek vyresni klientai. Jos sukuria ne tik jūsų sode estetiškai patrauklią išvaizdą, bet ir tampa vieta, kurioje poilsiaujame, pietaujame ar tiesiog smagiai šnekučiuojamės draugų būryje. 

Šiuolaikiškos modernios pavėsinės nuo saulės bei lietaus!

UAB LOMEKA

Mūsų įmonės gaminamos modernios lauko pavėsinės taps puikia vieta, ne tik nuo saulės kaitros pasislėpti, bet ir nuo lietaus ar stipraus vėjo. Šių pavėsinių interjeras gali būti koreguojamas pagal klientų pageidavimą, pradedant nuo sienų įrengimo iki jų išdėstymo. Pavėsines galite užsisakyti su papildoma pirties, dušinės ar kita pageidaujama erdve. Sienos gali būti paliktos baltos arba dekoratyvinių plytų ar akmens. Šios pavėsinės gali būti naudojamos tiek kaip poilsio zona, tiek kaip darbo kambarys, tiek kaip pirtis ar net sandėliukas. Šios modernios pavėsinės yra uždaros ir su stumdomais stiklais, todėl jomis galėsite praktiškai naudotis apvalius metus. Dėka šių namukų turėsite naują erdvę poilsiui ar darbui gryname ore.

Modernios pavėsinės vidus.Mūsų modernios lauko pavėsinės gali būti surenkamos vietoje arba atvežtos jau surinktos. Šias lauko pavėsines taip pat galite įsigyti įvairiausių dydžių. Siūlome itin mažas ir kompaktiškas, tiksinčias nedideliems sodams ir itin erdvias, turintiems daug vietos. Galite užsisakyti papildomai ir šalia papildomą terasą, kuria mėgausitės kaip papildoma erdve išėję iš pavėsinės. Šios pavėsinės gali būti lengvai koreguojamos pagal jūsų pageidavimą, ne tik viduje, bet ir išorėje.

UAB Lomeka garantuoja, kad įsigiję šia pavėsinę, jūs mėgausitės ne tik puikiu pirkiniu, kuris atrodo itin originaliai, bet ir mėgautis kokybe daug metų į priekį. Mūsų dėmesys itin aukštos kokybės žaliavoms, gamybai ir draugiškam personalui, užtikrins jūsų pasitenkinimą.

Facebook
Google+
http://www.lomeka.lt/modernios-pavesines">
Twitter
Peržiūrėkite daugiau ir sekite mus facebook’e
Facebook
Moduliniai skydiniai vasarnamiai pirtys
Pavėsinių gamyba - atviros pavėsinės
Pavėsinių gamyba - uždaros pavėsinės.