Pradžia / Medinės pavėsinės / Pavėsinių gamyba

Pavėsinių gamyba nuo mažos svajonės iki didelės įgyvendinimo. UAB Lomeka vykdo pavėsinių gamyba jau daug metų, todėl be vargo jūsų svajones paversime realybe.

Pavėsinių gamyba - UAB LomekaUAB Lomeka jau daug metų vykdo pavėsinių gamyba. Pavėsinių gamyba mūsų įmonei yra prioritetas, todėl mes gaminame įvairiausių modelių ir formų pavėsines. Dėka surinktos savo profesionalios komandos mes galime pasiūlyti ne tik stilingas, bet ir kokybiškas pavėsines, kurios tarnaus daug metų į priekį. Kiekvienais metais stengiamės papildyti ir atnaujinti savo pavėsines. Įmonė stengiasi orientuotis į šiuolaikiškus lauko sprendimus, kurie būtų ne tik vizualiai tobuli, bet ir kokybiški bei patogūs. 

Tik ilgaamžė patirtis užtikriną kokybę!

UAB LOMEKA

UAB Lomekos darbuotojai myli medį ir tai jaučiasi mūsų gaminiuose. Kiekviena pavėsinės detalė yra kruopščiai nupjaunama, nušlifuojama ir nudažoma. Iš pirmo žvilgsnio matosi, kad mūsų produkcija yra pagaminta savo srities profesionalų, su meilė ir atsakingai. Įmonė atsakingai renkasi ir žaliavas, kurios yra naudojamos pavėsinių gamybai. Pavėsinių gamyba vykdome Mažeikiuose, iš čia mūsų pavėsinės iškeliauja ne tik po visą Lietuvą ar kaimyninę Latviją, bet ir po visą Europą. Gaminame tiek standartines pavėsines, tiek individualias. Priimami tiek maži užsakymai, tiek dideli. Galime pagaminti standartinių gabaritų, kurios bus tik iškeliamos krano pagalba, arba galime pagaminti surenkamas vietoje pavėsines.

Standartinių ir nestandartinių pavėsinių gamyba - UAB Lomeka.Lauko pavėsinės, tai ne tik jūsų kiemo akcentas, bet ir pagrindinė vieta jūsų laisvalaikio ar poilsio, kurioje praleidžiama ištisas valandas. Todėl renkantis pavėsines reikia atkreipti ne tik dėmesį į jų estetinę išvaizdą, bet ir atsakingai rinktis gamintoją, kuris užtikrintų jų kokybę, bei komfortą. UAB Lomeka vykdo jau daug metų sklandžią pavėsinių gamybą, todėl įsigiję mūsų produkcija nesuklysite. Gaminame medines pavėsines, tiek uždaras,  tiek atviras pavėsines. Didžiulė gausa įvairiausių formų bei stilistikos pavėsinių. Tikrai rasite savo poilsio oazę pas mus! 

Facebook
Google+
http://www.lomeka.lt/pavesiniu-gamyba">
Twitter
Peržiūrėkite daugiau ir sekite mus facebook’e
Facebook
Pavėsinių gamyba - atviros pavėsinės
Pavėsinių gamyba - uždaros pavėsinės.
Moduliniai skydiniai vasarnamiai pirtys