Pradžia / Lauko pirtys / Lauko pirtys

Lauko pirtys tampa tokios pat populiarios kaip ir vidaus. Lauko pirtys gali būti trijų rūšių – pirtis bačka, pirtis pavėsinė ir skydinis namelis pirtis. Šios trys mūsų siūlomos skirtingos pirtys, leis pajausti tikrą teikiamą lauke esančios pirties malonumą.

Lauko pirtys

Mūsų lauko pirtys gali būti pagamintos įvairiausių dydžių. Šios lauko pirtys puikiai tiks tiek nedideliame jūsų sklypelyje, tiek erdviame. Jos gali talpinti nedidelį šeimos ratą arba gausų būrį draugų, pasirinktinai. Lauko pirčių gamyba užtrunka vos keleta dienų, gamyboje naudojame tik rinktine medieną. Mūsų pirtys taps ne tik teigiamu jūsų sveikatos šaltiniu, bet ir traukos centru jūsų poilsio ar laisvalaikio. 

Natūrali gamta, grynas oras, natūrali mediena, sveikatingumo procedūros. Ar gali būti geriau nei lauko pirtis?

UAB LOMEKA

Labiausiai lauke galime išvysti pirtis bačkas. Šios apvalios lauko pirtys itin mėgstamos Lietuvoje. Apvalios lauko pirtys užtikriną itin gerą garų paskirstymą, todėl jos itin mėgstamos tikrųjų pirtininkų. Šias pirtis gaminame įvairiausių dydžių nuo komfortiškų mažyčių iki itin erdvių. Jos gali būti surenkamos vietoje arba atvežtos jau surinktos. Jūsų patogumui pirtis bačkas gaminame tiek su poilsio erdve , tiek be jų. Pirtis bačkas galite įsigyti ir su papildoma terasa ir kitais priedais, kurie leis jums jaustis lauke itin patogiai bei maloniai.

Apvalios lauko pirtys

Taip pat šiuo metu itin mėgstamos yra lauko pirtis pavėsine. Lauko pirtis pavėsine užima nedidelį plotą ir puikiai tinka tiek aktyviam, tiek pasyviam poilsiui. Tai padalinta į atskiras erdves pavėsinė, tiek saunos, tiek pirties. Šios pavėsinės pirtys yra gaminamos su stumdo langų sistema, todėl jos gali būti pilnai atvertos vasarą ir užvertos žiemą. Tai daugiafunkcionalus pirkinys, kuris tarnaus ir kaip pavėsinė, ir kaip pirtis, jūsų kieme neužimant daug erdvės.

Lauko pirtys pavėsinės

Taip pat naujausias mūsų įmonės gaminys, tai skydinis namelis pirtis. Tai itin moderni lauko pirtis savo išvaizda. Ši originali ir moderni lauko pirtis yra pagaminta ne tik iš medienos ir skydų, bet ir iš dekoratyvinių akmens plokščių. Šiame namelyje galėsite pasimėgauti ne tik pirties teikiamais malonumais, bet ir jaukia poilsio zona. Šie nameliai yra gaminami įvairiausių dydžių, todėl lengvai juos įkomponuosite tiek nedideliam sode, tiek erdvioje sodyboje.

Modernios lauko pirtys

Mūsų lauko pirtys ne tik pasitarnaus kaip sveikatingumo bei poilsio erdvė, bet ir taps puikiu akcentu tiek jūsų kieme, tiek sodyboje. Gamindami šias lauko pirtis stengiamės užtikrinti ne tik patrauklią išorinę išvaizdą, bet ir užtikrinti puikia pirties veiklą ir erdvią poilsio zoną. Ilgaamžė mūsų darbininkų patirtis, leidžia užtikrinti itin patrauklų bei kokybiška produktą. Tikrai rasite pas mus sau tinkamą lauko pirtį, nes mes siūlome tiek nuo klasikinio dizaino, tiek iki šiuolaikiško ir modernaus.  Daugiau mūsų pirčių modelių galite peržiūrėti čia – pirtys.  

Facebook
Google+
http://www.lomeka.lt/lauko-pirtys">
Twitter
Peržiūrėkite daugiau ir sekite mus facebook’e
Facebook
Pirtis bačka
Pirtis su pavėsine
Moduliniai skydiniai vasarnamiai pirtys