Pradžia / Lauko pirtys / Pirtis bačka kaina

Ypatinga rudeninė pirtis bačka kaina, ši pirtis bačka kaina nudžiugins jus ne vieną! Paskubėkite ir įsigykite rudeninė dovana pas mus!

Kalėdinė pirtis bačka kaina

Rudeninėms popietėms lauke siūlome įsigyti mūsų pirtis bačkas. Ši pirtis taps nuostabia dovana nedideliai šeimynai. Ši pirtis bačka kaina šiuo metu itin patraukli tik 2200eur. Ši pirtis bačka kaina galios tik iki 2018.09.30. Tad suskubkite įsigyti, nepražiopsokite geriausios šių metų dovanos!   

Rudens pasiūlymas
  • Pirtis bačka 3m. 2-4asm. Į pasiūlymą įskaičiuota : impregnantas, padas pirčiai, mediniai apvadai, orlaidės, laiptelis į pirtį, suoliukai, durys, malkinis pečiu, sutempimo lankai, stogo danga čerpinė.
2200

Tai nedidelė jauki pirtis bačka, kuri sutalpins jūsų nedidelią šeimyną. Joje patogiai jausis 2-4 šeimos nariai. Tai kompaktiška 3m pirtis, kuriai nesunkei rasite vietos tiek savo kieme, sode ar kitoje pageidaujamoje vietoje. Nedidelis pirties dydis užtikrins gerą garų pasiskirstymą bei greitą užkaitimą. Šioje lauko pirtyje rasite ne tik pirtį, bet ir nedidelį priepirtį, kuriame galėsite prisėsti ir atsikvėpti po pirties. Jūsų patogumui po suolais rasite ir daiktadėžes į kurias galėsite susidėti pageidaujamą pirties atributiką. Tai itin kompaktiška ir patraukli pirtis bačka už itin patrauklią rudeninę kaina.

Pirtis bačka kaina su kalėdine nuolaida.

Tai itin kokybiška pirtis bačka. Ši pirtis bačka pagaminta tik iš rinktines džiovintos iki 17-18%  drėgnumo medienos 4,2cm storio. Todėl šis gaminys nenuvils jūsų ir galėsite ją mėgautis ne vienerius metus. Pirtis galime atvežti jau surinktas arba surinkti pas jus vietoje, jei nėra privažiavimo. Šioms pirtims nereikia leidimų, tad bet kurį rudens rytą jau galėsite mėgautis pirties teikiamais malonumais. Ar gali būti geresnis pasiūlymas nei šis, kai tokia patraukli pirties kaina.   

Pasimėgaukite rudens vakarais mūsų pirtyje!

UAB LOMEKA
Peržiūrėkite daugiau ir sekite mus facebook’e
Facebook
Pirtis bačka
Pirtis su pavėsine
Moduliniai skydiniai vasarnamiai pirtys