Pradžia / Medinės pirtys / Moduliniai vasarnamiai

Moduliniai vasarnamiai su pirtimi. Naujas įmonės gaminys moduliniai vasarnamiai.

Moduliniai vasarnamiai su pirtimi ir poilsio zona.

Moduliniai vasarnamiai su pirtimi ir poilsio zona puikiai tiks tiems, kurie neturi daug vietos namuose. Šie moduliniai vasarnamiai tiks jūsų kieme, sodyboje ar kitoje jūsų pageidaujamoje vietoje. Tai erdvus 24m2 vasarnamis, kuriame sutalpinsite nedidelį būrį draugų ar smagiai pasivakarosite šeimos rate.

Ramybės kampas, kuriame mėgautis saulėlydžiu su vyno taure taps nepamirštamu malonumu.

UAB LOMEKA

Tai žavingi moduliniai vasarnamiai, kuriuose galėsite patogiai atsipalaiduoti, pailsėti ar šiaip praleisti laiką. Tai puiki pastogė, kurios dėka galėsite mėgautis lauku. Šis modulinis namelis padalintas į tris erdves – pirties, dušo ir tualeto bei poilsio. Modulinis namelis įrengtas su stumdomų durų sistema, todėl vasara gali būti atvertas, o vėjuota dieną užvertas. Pirties erdvė yra uždara su medinėmis sienomis, joje puikiai gali atsipalaiduoti net penki asmenys vienu metu. Šalia pirties erdvės įrengta papildoma zona dušui. Poilsio zonoje galėsite jaukiai įsitaisyti šalia židinio. Šioje erdvėjo sienos yra gipskartonio, todėl jas galite bet kada persidažyti savo norima spalva. Praktiškai ir erdviai išdėstytos erdvės, leis komfortiškai jaustis jūsų svečiams. Kuriant šiuos modulinius namelius didelis dėmesys buvo sutelktas ne tik į patogias ir jaukias vidaus erdves, bet ir šiuolaikišką, išskirtinį ir originalų išorės dizainą. Tai akį traukiantis vasarnamio dizainas, pasižymintis netradicišku sprendimu.

  • Trys erdvės vienoje vietoje
  • Šiuolaikiškas dizaino sprendimas
  • Kokybiškos žaliavos

Moduliniai vasarnamiai gaminami iš osb plokščių ir medienos dailylenčių. Šie nameliai yra pilnai apšildyti. Vasarnamių gamyba gali užtrukti iki keletos savaičių, priklausomai nuo kliento lūkesčių. Nameliai gali būti pristatyti jau surinkti arba būti surenkami vietoje. Gamyboje naudojame kruopščiai atrinktą ir kokybišką švedišką medieną. Dėl detalesnės informacijos susisiekite su mumis čia.

Facebook
Google+
http://www.lomeka.lt/moduliniai-vasarnamiai">
Twitter
Sekite mus
Facebook