Pradžia / Medinės pirtys / Pirtis statinė

Nauja UAB Lomeka pirtis statinė.  Pagerinta pirtis statinė su slankiojančia langų sistema. Tai naujas ir pagerintas pirties modelis, kuris leis ne tik dar labiau mėgautis natūraliu grynu oru, bet ir natūralios gamtos kraštovaizdžiu.

Pirtis statinė su slankiojančia langų sistema.Pristatome mūsų naują naujieną pirtis statinė su slankiojančia langų sistema. Ši pirtis statinė puikiai tiks tiems, kurie mėgsta pasimėgauti grynų oro gusiu. Slankiojanti langų sistema įrengta pirties šone, poilsio erdvėje. Langų atspalvį siūlome rudo atspalvio kuris puikiai prisiderina ir deri prie medienos. Šias pirtis, su slankiojančia sistema, galima įsigyti įvairiausių dydžių. Taip pat galite įsigyti su poilsio erdve ir be jos.

Tikram natūraliam poilsiui.

UAB LOMEKA

Lauko pirtis statinė leis jums visados mėgautis natūralia gamta, ši pirtis statinė taps daug sveikatingesnė, nei vidaus pirtis. Dėka įrengtų slankiojančių langų galėsite net viduje mėgautis natūraliu oro gusiu. Tai itin patrauklus pasirinkimas gryno oro mėgėjams. Taip pat dėka slankiojančios sistemos galėsite pasimėgauti ir natūralia dienos šviesa bei natūraliu gamtos vaizdu. Šios pirties langai lengvai atidaromi ir uždaromi, todėl lengvai juos uždarysite po pirties ar uždarysite atsivėdine. Mūsų įmonė bendradarbiauja ir siūlo jums tik kokybiška slankiojančia langų sistema. Šie langai itin sandarūs, saugūs bei patikimi. 

Pirtis statinė su slankiojančia langų sistema šone.Viskas ko jums reikia, tai tik išsirinkti tinkama vietą savo sode, likusį darbą atliks mūsų profesionali komanda. Šiomis pirtimis galėsite mėgautis, bet kokiomis oro sąlygomis bei metų laikais. Gamyboje kruopščiai atsirenkama žaliavas. Didelį dėmesį skiriame medienai. Langus ir kitus akcentus, kurių negaminame, renkamės jau iš laiko patikrintų partnerių, kurie užtikrina kokybiška produkcija. Šias pirtis galite užsisakyti įvairiausių dydžių, kurios sutalpins nedidelę šeimą arba didelį būrį draugų. Jas galite užsisakyti su poilsio erdve ir be jos. Šioms pirtims nereikia leidimų, pamatų.  Daugiau šių pirčių modelių galite peržiūrėti pas mus čia – pirtys.  

Facebook
Google+
http://www.lomeka.lt/pirtis-statine">
Twitter
Peržiūrėkite daugiau ir sekite mus facebook’e
Facebook
Pirtis bačka
Pirtis su pavėsine
Moduliniai skydiniai vasarnamiai pirtys