Pradžia / Medinės pavėsinės / Originalios pavesinės

UAB Lomeka pavėsinė Vokietijoje. Išskirtinis pavėsinės stogas. Pavėsinės stogo konstrukcija paversta originaliu sodu. Atlikta 2017 metais bendradarbiaujant su tiekėjais.

Originalios pavėsinės su sodu ant stogo.Originalios pavėsinės visados traukią ne tik praeivių dėmesį, bet ir jūsų svečių ar draugų. Originalios pavėsinės visados namui ar sodui suteikia išskirtinę vertę, kuri nepamatuojama. Originalumą kiekvienas įvertina kitaip, kas vieniems originalu, kitiems gal nuobodu. Atsižvelgdama į tai, mūsų įmonė stengiasi suprasti ir išgirsti kliento svajones ir paversti jas realybe.

Su mūsų technologijomis ir patirtim, galime jūsų svajones paversti realybe.

UAB LOMEKA

Šiais metais bendradarbiaujant su Vokietijos tiekėjais, mūsų įmonė įgyvendino ir pagamino itin originalią pavėsinę. Klientas pageidavo, kad pavėsinės stogas pavirstu sodu. Todėl mūsų įmonė skyrė itin dideli dėmesį pavėsinės stogo konstrukcijai. Galiausiai pavėsinės stogo konstrukcija buvo pritaikyta išskirtiniam sodui. Ši stogo konstrukcija bei esantis sodas tapo ne tik pavėsinės išskirtiniu akcentu, bet ir svarbiausia patikimu bei saugiu sprendimu.

Originalios pavėsinės stogasTai puikus pavyzdys originalios pavėsinės, kuri bet kokį apleistą kiemo kampą pavers išskirtiniu bei itin jaukiu. Ši medinė pavėsinė tarsi meno kūrinys, kuris sodą pavertė itin stilingu. Tai pavėsinė iš kurios ne tik galima žavėtis sodo augalais, bet ir ateinant žavėtis stogo augalais. Todėl atsiminkite, tik kartu mes galime jūsų svajones paversti realybe. 

Facebook
Google+
http://www.lomeka.lt/originalios-pavesines">
Twitter
Sekite mus
Facebook