Pradžia / Medinės pavėsinės / Pavėsinės su židiniu

UAB Lomeka pavėsinės su židiniu. Išskirtinai jaukios uždaro tipo pavėsinės su židiniu apvaliems metų laikams. Gaminame šias pavėsines įvairiausių dydžių su baldais ir be jų.

Pavėsinė su židiniuPavėsinės su židiniu yra itin praktiškas pasirinkimas, tiems kurie mėgsta daugiau laiko praleisti gryname ore, nei namie. Dėka slankiojančios langų sistemos, jomis galėsite mėgautis nepriklausomai nuo oro sąlygų bei metų laiko. Vėsiu oru galėsite pasikūrenti židinį ir toliau mėgautis netrikdomi draugų kompaniją, o kaitrią vasaros dieną, atvėrė stiklus, galėsite kepti jūsų mėgstamus grilio patiekalus.  

Išskirtinai jauki pavėsinė, kurioje bet kokiu oru galėsite pasitikti saulėlydi.

UAB LOMEKA

Šias pavėsines gaminame iš medienos, o jų viduje įmontuojame židinius. Dėka židinio galėsite mėgautis mėgstamais grilio patiekalais arba tiesiog ramiai vakarais pasimėgauti židinio šiluma. Šis židinys taip pat sušildys ir pavėsinės interjerą, todėl galėsite šia pavėsinę mėgautis ir lietingą rudenio vakarą ar net paspaudus nedideliam šaltukui žiemą. Židinio dizainas puikiai įsikomponuoja į pavėsinės dizainą, todėl tai ne tik praktiškas pasirinkimas, bet ir stilingas tiek savo vidumi, tiek išore.

Pavėsinės su židiniu ir stumdomais stiklais.Gaminamos mūsų lauko pavėsinės su židiniu yra uždaro tipo. Šios lauko pavėsinės su židiniu turi uždaras medines sienas, kurios apsaugos jus nuo nepageidaujamų kaimynų žvilgsnių. Tai stačiakampės formos pavėsinės su keturšlaitčiu dvigubu stogeliu. Stogo dangą galite rinktis tiek bitumines čerpes, tiek kedro skiedras. Jūsų patogumui siūlome ir su baldais, kurių dėka galėsite patogiai įsitaisę mėgautis židinio liepsna, ir be jų. Siūlome įvairiausių išmatavimų šias pavėsines, daugiau pavyzdžiu galite rasti čia – uždaros pavėsinės. Tai itin praktiškos, jaukios ir stilingos pavėsinės su židiniu, suburiančios visą šeimą maloniems pokalbiams.  

Facebook
Google+
http://www.lomeka.lt/pavesines-su-zidiniu">
Twitter
Sekite mus
Facebook