Pradžia / Medinės pirtys / Pirtis ant vandens

UAB Lomeka pirtis ant vandens. Pagaminta standartinės statinės formos pirtis ant vandens bei vasarnamio tipo. Pirtys pastatytos ant plausto.

Pirtis ant vandens

Kas gali būti geriau nei pirtis ant jūros kranto? Pirtis ant jūros kranto paliks neišdildomus įspūdžius ir kvies sugrįžti jus arba jūsų svečius ar klientus dar ne kartą. Pirtis ant ežero kranto traukte trauks ramybės ieškančių poilsiautojų, juk pirtis ant ežero kranto gali tapti išskirtine atrakcija, kurioje atsipalaiduos ne tik jūsų bet ir jūsų svečių kūnas bet ir siela. Siūlome įsigyti mūsų pirtis ant vandens ne tik savo privačiam poilsiui, bet ir savo nuomojamai sodybai esančiai šalia ežero ar kito tvenkinio.

Gaminame pirtis ant vandens, kurios taps jūsų poilsiautojų traukos centru.

UAB LOMEKA

Pirtis ant vandens statome ant jūsų įsigytų pontonų ar plaustų. Galime statinės formas pirtis surinkti ant plaustų arba pastatyti jau surinktas, jei yra galimybė. Plaukiojančių pontonų dėka galėsite mėgautis pirties teikiamais malonumais net ir vidurį ežero. Pirtis galime įrengti ne tik su pirties zona, bet ir atskira zona poilsiui, kurioje galima ramiai prisėsti ir atsipalaiduoti. Galimas ir kitų papildomų erdvių įrengimas.

Statinės formos pirtis ant vandens.Gaminame pirtis ant vandens įvairiausių dydžių bei formų. Galite rinktis statinės formos pirtis, kurios puikiai derės tiek šalia ežero, tiek jūros kranto, tiek galite rinktis pirtis pavėsines, kuriuose galėsite pasimėgauti ne tik pirties teikiamais malonumai, bet ir galėsite pasišnekučiuoti ramiai pavėsinės erdvėje besižvalgydami pro langus į ežerą. Daugiau mūsų gaminamų pirčių pavyzdžių rasite čia, o iškilus klausimams galite susisiekti su mumis čia.  

Facebook
Google+
http://www.lomeka.lt/pirtis-ant-vandens">
Twitter
Sekite mus
Facebook