Pradžia / Medinės pirtys / Vasarnamis su pirtimi

UAB Lomeka vasarnamis su pirtimi. Naujas ir individualus įmonės gaminys – vasarnamis su pirtimi. Stilingas, jaukus ir modernių formų pagamintas iš kokybiškos medienos.

Vasarnamis su pirtimi

Tai šiuolaikiško ir stilingo dizaino vasarnamis su pirtimi, pagamintas pagal kliento lūkesčius. Gaminant šį gaminį visas dėmesys buvo sutelktas ne tik į stilingą išvaizdą, bet ir patvarią konstrukcija, ilgaamžiškumą bei praktiškumą. Projektuojant šį gaminį buvo skiriamas didelis dėmesys itin kokybiškai ir ilgaamžei medienai bei kokybiškai stumdomų durų sistemai.

Mūsų tikslas ne tik įgyvendinti visus kliento lūkesčius, bet ir išvysti šypseną veide.

UAB LOMEKA

Šis vasarnamis su pirtimi itin praktiškas. Jis padalintas į dvi erdves – pirties ir poilsio. Pirties erdvė yra uždaro tipo, o poilsio atviro. Poilsio zona įrengta su stumdomų durų sistema, todėl ši erdvė vasara gali būti atverta, o vėjuota dieną užverta. Pirties erdvė yra uždara su medinėmis sienomis, todėl joje puikiai galima atsipalaiduoti nepergyvenant dėl kaimynų žvilgsnių. Šiuo vasarnamiu užsakovas galės mėgautis ne tik karšta ir saulėta dieną, bet ir darganotą. Puikus išplanavimas, kuris leis kliento svečiams atsipalaiduoti netrukdomiems vieni kitiems, bei didelios proporcijos sutalpinančios ne vieną svečią. Tai vasarnamis, kuris pasižymi:

  • praktiškumu ir daugiafunkcionalumu
  • ilgaamžiškumu ir kokybe
  • stilingu ir šiuolaikišku dizainu

Vasarnamiu gamyba gali užtrukti iki keletos savaičių, priklausomai nuo kliento lūkesčių. Mes siūlome ne tik vasarnamiu gamyba, bet ir jų statybą. Gamyboje naudojame kruopščiai atrinktą ir kokybišką medieną. Mūsų vasarnamius stato mūsų meistrai turintis ilgaamžę patirtį šioje srityje. Dėl detalesnės informacijos susisiekite su mumis čia. Taip pat siūlome peržvelgti mūsų stilingas pavėsines įrengtas kartu su pirtimi čia.

Facebook
Google+
http://www.lomeka.lt/vasarnamis-su-pirtimi">
Twitter
Sekite mus
Facebook